Czuj się świetnie w każdy dzień miesiąca!

No Comments

Bycie kobietą w te dni wcale nie musi być trudne i uciążliwe. Wszystko zależy wyłącznie od Twojego nastawienia i przygotowania. Poniżej prezentujemy dla Ciebie krótką instrukcję, co zrobić, by okres nie był czymś nieprzyjemnym.

Zaplecze techniczne

Przede wszystkim, aby móc niczym się nie przejmować, musisz zadbać o kilka aspektów technicznych. Skompletuj kilka zestawów „Przygotowanej Na Wszystko Kobiety” i wsadź je do każdej swojej torebki. Na taki zestaw powinny się składać: tampony O.B., sprawdzone tabletki przeciwbólowe oraz wkładka higieniczna. Dzięki temu nie dasz się zaskoczyć nagłym niespodziankom, a może także uratujesz koleżankę w potrzebie.

Tampony powinny być w różnych rozmiarach – takich, jak używasz. Pamiętaj, że O.B. doskonale dopasowują się do kształtów kobiecego ciała i są przystosowane do różnej obfitości krwawienia. Nie stosuj tamponów większych, niż potrzebujesz w konkretnym dniu okresu.

Pyszności!

Nic nie poprawia humoru tak, jak coś dobrego do jedzenia. W czasie okresu pamiętaj, aby dbać o swoją dietę. Nie odchudzaj się, nie dręcz potrawami, na które nie masz ochoty. Twój organizm dokładnie Ci mówi, czego potrzebuje. Posłuchaj go. Wiele kobiet mówi, że w czasie okresu pomocna okazuje się czekolada – nic dziwnego! Naturalnie pobudza produkcję endorfin, a te poprawiają humor.

Rozpieszczaj się

To naturalne, że w trakcie okresu możesz się czuć smutna, zdenerwowana i zmęczona. Możesz mieć też zmienne nastroje. Pozwól sobie na nie – jeśli masz ochotę sobie popłakać, to po prostu to zrób. Porozmawiaj o tym z przyjaciółką czy inną bliską kobietą – zapewniamy, że odczuwają podobne dolegliwości w czasie okresu.

Rób rzeczy miłe i przyjemne

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje hobby, nie ma przeciwwskazań, abyś realizowała je także w trakcie okresu. Dzięki tamponom o.b. możesz pływać, jeździć konno i na rowerze, skakać, tańczyć i absolutnie niczym się nie przejmować.

Wysypiaj się

Okres to nie choroba, ale wpływa na Twoje samopoczucie. Dlatego ważnym jest, abyś pozwalała organizmowi wypocząć. Dzięki tamponom o.b. możesz spokojnie przespać noc, nie martwiąc się o wstydliwe plamy.

 

http://www.myob.pl/

Categories: Artykuły kobiece

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *