Zalety soczewek Acuvue – wielość modeli, wygoda życia

No Comments

Rozwój technologii i wyjątkowo korzystne ceny sprawiły, że wybór: soczewki kontaktowe czy okulary dla większości osób nie jest już większym problemem. Większość z nich korzysta z obu tych form korygowania wzroku wymiennie, stosując soczewki np. w trakcie treningów sportowych, co znacznie podwyższa komfort ćwiczeń czy przy większych wyjściach, kiedy okulary nie do końca sprawdzają się w dobranej stylizacji.

https://www.acuvue.pl/
Wykonywane z wyjątkowo miękkiego, komfortowego w użytkowaniu i delikatnego materiału soczewki Acuvue to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli na  rynku skierowanych do osób poszukujących możliwość korygowania wzroku. Powodem jest nie tylko wysoka jakość wykonania soczewek, ale też ich wielość ich modeli pozwalające osobom z naprawdę zróżnicowanymi wadami wzroku dobrać właściwe soczewki. Do dyspozycji mają bowiem wygodne w użytkowaniu soczewki 1-dniowe, 2-tygodniowe, miesięczne, toryczne – dla osób z astygmatyzmem, soczewki multifokalne – osób wymagających korekcji wzroku do wyraźnego postrzegania bliży oraz dali czy soczewki akcentujące – delikatnie podkreślające naturalny kolor tęczówki oka i dające dodatkowy, atrakcyjny blask oczu.

Delikatność soczewek Acuvue powoduje, że nauka ich zakładania i zdejmowania pod okiem specjalisty w salonie optycznym przebiega wyjątkowo sprawnie i bezboleśnie, zmieniając komfort życia ich użytkownika na dobre. Wygoda noszenia, soczewka płynnie przesuwające się po powierzchni oka i zwiększając pole widzenia – warto sprawdzić, czy takie rozwiązanie nie jest idealne też dla nas…

Categories: Wzrok